Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Haus am Grafenbächle, Bad Rippoldsau

Snadná online rezervace Haus am Grafenbächle a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Bad Rippoldsau bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Haus am Grafenbächle (Apartmány), ubytování Bad Rippoldsau, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Haus am Grafenbächle. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Haus am Grafenbächle může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Haus am Grafenbächle se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Haus am Grafenbächle vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

6.2

Haus am Grafenbächle (Apartmány), Bad Rippoldsau

Fürstenbergstraße 28, Bad Rippoldsau, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Haus am Grafenbächle
Haus am Grafenbächle 1Haus am Grafenbächle 2Haus am Grafenbächle 3Haus am Grafenbächle 4Haus am Grafenbächle 5Haus am Grafenbächle 6Haus am Grafenbächle 7Haus am Grafenbächle 8Haus am Grafenbächle 9Haus am Grafenbächle 10Haus am Grafenbächle 11Haus am Grafenbächle 12Haus am Grafenbächle 13

Haus am Grafenbächle is an apartment situated in Bad Rippoldsau. This apartment provides accommodation with a balcony.

The apartment is fitted with 2 bedrooms, a TV with satellite channels and a fully equipped kitchen that provides guests with an oven. Featuring free private parking, this apartment also features free WiFi throughout the property.

If you would like to discover the area, cycling is possible in the surroundings.

Strasbourg is 46 km from the apartment. Baden Airpark Airport is 42 km from the property.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Haus am Grafenbächle)

Obecné

WiFi ve všech prostorách

Aktivity

Jízda na koni, Cyklistika, Pěší turistika

Různé

Pouze pro dospělé, Klimatizace, Všechny prostory nekuřácké, Topení, Nekuřácké pokoje

Obecné podmínky (Haus am Grafenbächle)

Příjezd od 15:00

Odjezd do 10:00

Kreditní karty akceptované hotelem

No creditcards accepted, only cash

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Haus am Grafenbächle)

Informujte prosím Haus am Grafenbächle o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.